Jump to content
Stake Forum
eroejoe

Svašta o Stejku

Featured Comment

Otvaram ovu temu kako bismo raspravljali iskustvima, novim promocijama, funkcioniranju foruma i discord kanala, te općenito o Stake kasinu. Osim toga, volio bih da je ovaj dio foruma aktivniji, pa nije na odmet nova tema, gdje možemo raspravljati o bilo čemu vezano uz Stake.

Imam pitanje vezano uz Discord kanal. Želim sudjelovati u #giveaway-public, a ne znam jesam li zadovoljio sve potrebne uvjete. S desne strane na Discordu vidljivi su trenutno aktivni članovi kanala, no moje ime nije vidljivo u podgrupi "staker", nego u podgrupi "online" gdje nas je dosta manje. E sad, da li moram ući u podgrupu "staker" kako bi sudjelovao u #giveaway-public?

Hej,

Iz nekog razloga nisi imao Staker role, moguce zato sto je giveaway bot bio restarted.

Uglavnom, ta uloga se dobija cim se pridruzis serveru, ja sam ti sada dodala Staker role, a posto je bio jos jedan nalog sa istim username-om, zelim da napomenem da je ucestvovanje u giveaway-ima sa vise naloga strogo zabranjeno. Taj drugi nalog je sada banovan, ostavljen je jedan sa kojim mozes sada da ucestvujes u public giveaways, a kasnije i u drugim kada dobijes druge roles za sta je potrebno kontaktirati Steve-a kada ispunis sve potrebno. 

Srecno! :) 

Hvala, Mirela.

Sada mogu vidjeti svoje ime među "stakerima". 

I hvala što si banovala taj drugi nalog, kad samo ovaj koristim.

Da li je stake.com pokrenut sa naših prostora, pošto vidim da ima dosta naših ljudi u timu?